Palace Istanbul Kebab

Pattayanın en iyi Türk restoranı

Hakkimizda

Türk topraklarının binlerce yıllık yemek kültürünün eseri olan geleneksel lezzetleri bulabileceğiniz bir Türk restoranı olarak 2014 yılında Tayland’in Pattaya şehrinde hizmete girmiştir.

Tayland ve Pattaya tatilinizde sizi Türk Lezzetleri ile buluşturan işletmemizde, Döner, Iskender, Mantı, Türk Pidesi, Lahmacun Pizza ve Çorba çeşitlerimiz ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Türkiye’den Tayland’a gelen döner, fırın, sulu yemek gibi her biri kendi alanında uzman ustalarimiz ile gerek yemek gerekse servis aşamasında kullandığımız her ürünün sizlere yakışır kalitede olmasına özen gösteriyoruz.

Hizmete başladığımız günden bugüne kadar ciddi bir ivme ile artan bir populariteye sahip Pattaya’da hizmet veren Türk Restoranımızda Türk kahvesinden, fırın sütlâça kadar bulabileceğiniz menümuzde, geleneksel lezzetlerimizle de buluşma şansını yakalayabileceksiniz.

Konum olarak şehirdeki en kolay ulaşılabilecek bir bölgede olan restoranimiz, dünyaca ünlü eğlence sokağı ‘Walkin Street’e yanlızca 60 metre mesafededir. Walking Street’den içeri girmeyerek sola doğru 60 metre ilerlediginizde karşılaşacağınız trafik ışıklarının karşı köşesinde yer alan mekanımızda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Turk Kahvesi

Fast-food Hızında Hizmet, Restoran Kalitesinde Lezzet

menu